هزار نما
0

راهنمای خرید بهترین صابون ابرو

راهنمای خرید صابون ابرو

خرید صابون ابرو – اگر به فضای مد و زیبایی علاقه داشته باشید متوجه خواهید شد که امروزه داشتن آبروهای پهن و پر پشت بسیار مورد توجه و علاقه قرار گرفته است. امروزه مدل ابرویی که بسیار رایج شده است و خانم ها به آن علاقه بیشتری نشان داده اند لیفت ابرو با صابون و آرایش ابرو مشکی است.

لیفت ابرو چیست

لیفت ابرو به معنای بالا بردن ابروها است که شکل ظاهری ابروها را زیباتر و جذاب‌تر نشان می‌دهد و در کل حالت چهره را شاداب‌تر و جوان‌تر می‌کند. بنابر این اگر احساس می‌کنید که ابروهای شما حالتی افتاده و رو به پایین دارند می‌توانید از روش‌های مختلف برای لیفت ابرو استفاده کنید.

برای انجام لیفت ابرو از طریق دو روش قادر به انجام این کار خواهید بود. یکی به روش عمل جراحی زیبایی و دیگری به وسلیه آرایش ابرو و لوازم آرایشی امکان پذیر است.

جهت بهره مندی از روش دوم و به وسلیه آرایش ابرو و لوازم آرایشی می توانید از مانند صابون ابرو، ژل ابرو، محلول حالت دهنده ابرو و لوسیون فیکس ابرو استفاده کنید.

صابون ابرو چیست

صابون ابرو چیست

یکی از لوازم آرایشی مورد نیاز خانم ها صابون ابرو می باشد. این وسلیه مانند سایه ابرو است و برای حالت دهی و لیفت ابرو درست مانند آرایش ابرو با مداد کاربرد دارد.
نکته مهمی که در رابطه با صابون ابرو باید دقت کنید این است که از هر صابونی برای حالت دادن به ابرو استفاده نکنید.

صابون ابرو باید دارای گلیسیرین بوده و از PH پایین برخوردار باشد تا از سوزش ابرو جلوگیری و حالت ابرو را به خوبی حفظ می‌کنند.

روش کار با صابون ابرو

استفاده از صابون ابرو بسیار ساده و راحت است. در ابتدا نیاز است صورت خود را با آب و پاک کننده صورت به خوبی شسته، تمیز و صورت را خشک کنید.

با استفاده از قلموی مخصوص ابرو یا برس ابروی مرطوب و آغشته به صابون ابرو، روی ابروهای خود بکشید و ابروهایتان را به حالتی که دوست دارید، شانه کنید.

این نکته قابل ذکر است که نباید قلمو یا برس ابرو را زیاد مربوط کنید.

سپس مدت زمانی صبر کنید تا صابون روی موهای ابرو خشک شود. در انتها هنگامی که می خواهید صابون ابرو را از روی صورت خود پاک کنید کافی است صورت خود را با آب ولرم و شوینده شستشو دهید.

اگر احساس خشک شدن ابروها را داشتید از روغن نارگیل و زیتون برای مرطوب کردن ابروها استفاده کنید.

خرید آنلاین صابون لیفت ابرو هیراد

بهترین مارک صابون ابرو

نکته مهمی که در هنگام خرید لوازم آرایشی باید به آن دقت کنید استفاده از برندهای معتبر و محصولات با کیفیت می باشد چرا که استفاده از محصولات آرایشی غیر معتبر و با کیفیت ضعیف می تواند باعث ایجاد عوارض و حساسیت برای شما شود.

در صورتی که از صابون های ابرو با کیفیت استفاده نکنید باعث آسیب زدن به ابروی شما و احتمالا ریزش آن خواهد شد.

از همین رو لازم است از بهترین مارک صابون ابرو برای شخص خودتان استفاده کنید و عوارض صابون ابرو را از خود دور کنید.

در انتهای این مقاله لیستی از بهترین، پر فروش ترین و با کیفیت ترین صابون های ابرو بازار را معرفی کرده ایم که می توانید از بین آنها انتخاب و خرید کنید.

تفاوت صابون و ژل در آرایش ابرو در چیست؟

کارایی صابون ابرو و ژل ابرو یکسان است و هر دو از لوازم آرایشی محسوب میشوند. این نکته قابل ذکر است اکثر میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای به دلیل خاصیت نگه‌دارندگی، استفاده ساده و آسان از صابون و همچنین قیمت مناسب آن، صابون را بر ژل ابرو ترجیح می‌دهند.

اگر ابرو های پرپشتی دارید صابون ابرو بهترین گزینه برای رسیدن به فرم دلخواه ابروهایتان است. همچنین اگر عجله دارید و زمان زیادی برای آرایش ندارید صابون ابرو می تواند بهترین گزینه برای آرایش و لیفت ابرو برای شما باشد.

با توجه به ساختار ژل ابرو این محصول ساختار ژل ابروهای شما بدهد. فرمول ژل ابرو مبتنی بر آب است و در فصل تابستان که پوست بیشتر عرق می‌کند، عامل نگهدارنده آن از بین می‌رود و ابروها زودتر به فرم قبلی بر می‌گردند.

خرید آنلاین بهترین صابون لیفت ابرو

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.